SCORE - Szkoła Tenis Squash

Zadzwoń do Nas

tenis +48 603 670 915

squash +48 695 447 385
e-mail: biuro@tenis.elblag.pl

Squash

Zapoznaj się z Ofertą, Cennikiem

sprawdź

Tenis

Zapoznaj się z Ofertą, Cennikiem

sprawdź

Zarejestruj Się

Urodziny z rakietą

Zorganizuj urodziny w Squash SCORE.

Nie masz pomysłu jak wyprawić urodziny swojemu dziecku, a samodzielna organizacja przyjęcia wymaga zbyt dużo wkładu i wysiłku? Z nami nie musisz się o to martwić, wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty.

Zapewniamy, że w ten urodzinowy dzień Twoja pociecha i zebrani goście,  będą bawili się w zupełnie inny sposób. W naszym klubie takie okazje świętuje się aktywnie! Dlatego też na dzieci będzie czekała kadra, która zapewni odpowiednie gry i zabawy przez cały czas trwania urodzin oraz umożliwi gościom „pierwsze” spotkanie ze squashem.

Siedzenie przy zastawionym smakołykami stole to już przeszłość. Przekąski jak najbardziej, ale tylko dla uzupełnienia sił na dalszą zabawę.

Dajmy dzieciom się wybawić!

Urodziny w klubie squash Score stają się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularne. 

W urodzinach moga brać udział dzieci od 5 roku życia.

Koszt 2-godzinnej zabawy (rezerwacja całego klubu- dwa korty wraz z opieką dwóch instruktorów, zastawą stołową) wynosi 270zł do 16 dzieci, każde kolejne dziecko to 10zł. Dorośli podczas gdy dzieci bawią się na jednym korcie mogą grać na drugim korcie.

Koszt 2-godzinnej zabawy (rezerwacja jednego kortu, kąciku dla dzieci wraz z opieką jednego instruktora, zastawa stołowa) wynosi 170zł - do 8 dzieci., każde kolejne dziecko to 10 zl.

10% rabatu dla dzieci uczestniczących w zajęciach w Szkole Tenisa lub Squasha Score. W klubie znajduje się mini kawiarenka, gdzie rodzice mogą kupić kawę, herbatę.

Urodziny odbywają się w klubie Squash Score- ul. Grunwaldzka 135 - hala HSW wejście od osiedla za Politechniką

Zadatek można wpłacać

 

Szkoła Tenisa SCORE
Piotr Skorek
ul. Daszyńskiego 1, 82-300 Elbląg

67 1050 1764 1000 0091 0277 7027